O nás

Firmu Karásek Truhlářství jsem založil v roce 2007. Nejprve jsem pracoval v soukromé firmě zaměřené na zakázkovou výrobu, kde jsem si osvojil a zdokonalil svoji řemeslnou zručnost v oblasti zakázkové výroby nábytku a na projektech stavebního truhlářství.

Založení vlastní firmy bylo přirozeným vyústěním mé dosavadní profesní cesty.

V současnosti se převážně zaměřujeme na výrobu schodišť, poradenství, tvorbu návrhů interiérů na míru a řešení náročných a atypických dispozic.

NAŠE FILOSOFIE

Prioritní jsou pro nás klientovy představy, přání a potřeby, čehož se snažíme dosáhnout vzájemnou komunikací. Ke každému zákazníkovi a jeho představě přistupujeme individuálně. Do každé zakázky vkládáme smysl pro detail, ctíme řemeslné ověřené technologické postupy. Sledujeme současné trendy a jsme otevření všemu novému.

JAK PRACUJEME

Po osobní schůzce, vyjasnění si klientových estetických a prostorových představ a možností, následuje zaměření konkrétních dispozic. Poté navrhneme optimální řešení privátních nebo komerčních interiérů.

Používáme prvotřídní materiály. Pracujeme s masívním materiálem pocházejícím z regionálních zdrojů, a také s exotickými dřevinami včetně dýh. Využíváme certifikovaný materiál, který pochází z obnovitelných zdrojů, neboť nám záleží na prostředí, v němž žijeme. Pracujeme také s velkoplošnými aglomerovanými materiály – laminotřískovými deskami.

Spolupracujeme se spolehlivými dodavateli.

Následuje odborná montáž a předání finálního produktu zákazníkovi – Vám.